Zápis do knihy návštěv

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
32172017
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Miroslav Hajný
Zdravím,
prošel jsem si Váš web a chválím!!!Máte tu fůru moc bezva fotek!!!!Hlavně je cítit rukopis autora!!
Budiž světlo Hajný bez lesa:-)
Freefox
To Středohoří máš libové, tam se parádně fotí, když výjde světlo
Tomáš Culka
Moc díky. Středohoří je krásné. Není zde sice vidět ta divoká příroda jako tomu je v Česko-saském Švýcarsku, ale i tak má své kouzlo. Díky za nahlédnutí a zprávu.
Roman Hapík
Už po několikáté se sem vracím, protože ty fotky jsou prostě nádherný. Navíc fotíš v mém rajónu, tudíš pro mě velká inspirace. Sleduju Ti to tady a zkoumám, študuju... No prostě jsou to vzorové fotky!
Ať se daří!!!
Tomáš Culka
Velmi mě těší. I já mám pár ostřílených fotografů, u kterých hledám inspiraci. Jsem rád, že se fotografie líbí a že tvá návštěva není ojedinělá. Díky za návštěvy i za zanechaný vzkaz.
Jiří Komůrka
Tomáši, nedávno jsem tě objevil na FB a tak jsem zavítal i sem na tvé stránky. Super fotky, pro mne hodně inspirující...
Tomáš Culka
Ahoj Jirko. Děkuji ti za návštěvu a za povzbuzující slůvka. Jsem rád, že se mé fotografie líbí. Možná na sebe ve Středohoří někdy narazíme :)
Honza
Máš tu moc pěkný fotografie Tomáši.
Tomáš Culka
Znám několik Honzů, kteří by mohli zavítat na mé stránky, a oba mnohem ostřílenější, co se fotografií týká. Každopádně velmi děkuji za návštěvu a pochvalná slova. :)
František Boris
Nádhera, prošel jsem to zatím jen tak letem, ale už se těším až se vrátím na delší prohlídku. Už teď jsem koukal s otevřenou pusou. Je to pro mě hodně inspirující web.
Tomáš Culka
Děkuji Vám za návštěvu a za zanechaný vzkaz. Jsem rád, že se Vám moje fotografie líbí a doufám, že to tak bude i při Vašem dalším zastavení u nových fotografií.
Martin Říha
Nádherný fotky! Díky za odkaz, to je skvělej nápad založit si fotoweb, zvlášť s tak povedenými kousky! Gratuluji a přeji ať se v podzimní sezoně daří, spoustu prima úlovků a hezkých tvůrčích zážitků při jejich pořizování.
Tomáš Culka
Martine, děkuji za návštěvu a za přání. Doufám, že se brzy zase uslyšíme a já se budu moci pochlubit nějakým tím probarveným podzimním úlovkem .....
Pavel Klásek
No konečně! ;-D

Pěkný to máš, gratuluju! A budu rád, když Ti galerku budu moci pomoct zaplnit společnýma fototripama :cool:

Ať se daří a ukládám do oblíbených!
Tomáš Culka
Být u tebe v oblíbených je pro mě čest. Díky.

Jinak těším se i já na další kufrování temným lesem .... :)
Karel Štěpán
Že bych tu byl prga ?

Pěkný, nevím zda mám gratulovat Michalovi nebo tobě :-)
a jsem rád, že na webu je moje fotka :-D
Přeji hodně návštěvníků a rozhodně se budu vracet
Tomáš Culka
Jo, jsi tu prga. Gratulovat můžeš nejdříve mně (preferuji bílé víno), že jsem dostal odvahu podělit se s ostatními o ty své výtvory a hned potom Michalovi, že to má pěkný ...
Díky za návštěvu ....
Michal Vitásek
Taky preferuji bílé víno :-D
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace