Zápis do knihy návštěv

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
198202017
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
martin
bus navetta aeroporto trapani porto
BarbieBelle
Good night kak, happy for u...
ryndika
Hallo kak, barangkali ada yang cari obat nyeri haid bisa berkunjung ek shopee : rijalherbal
Ryndika Kamila
Holla guys, lagi pada ngapain? i\´m Ryndika, happy nice day...
velindiandra
Selamat datang di RijalHerbal, pusat penjualan obat herbal terpercaya yang sudah terdaftar legalitasnya di BPOM (badan pengawas obat dan makan) Republik Indonesia.
Robert
Moc se mi líbí fotky, které dáváte na web. Zabýváte se také reklamní nebo produktovou fotografií? Všechno nejlepší.
MAZZA
Very nice pictures
Jan Žižka
Ahoj,přečetl jsem si Tvůj článek ve FotoVideu,jelikož mě zaujal, našel jsem si i tvoji stránku. Fotografie máš krásné,všechna čest. Dobré světlo. Honza Ž.
Hairy
NICE SITE:-)
Miloš
Ahoj, náhodou jsem objevil tvoje stránky a dvě hodiny si i opakovaně prohlížel tvoje fotky. Hodně míst znám, ale je to už dávno (za svobodna) co jsem je navštěvoval. Bylo to hezké vzpomínání, tím spíše, že ve vzpomínkách zůstává jen to nejlepší a přesně to je na tvých fotografiích perfektně zachyceno. Člověk vzpomíná, přesně jak to říkáš, na úchvatná rána, západy a východy slunce nad nádhernou krajinou, na noční výstupy i noci pod hvězdami.V takových chvílích cítí že život je nádherný a má smysl.Kdysi jsem trochu fotil, ale to byla doba filmu, kterou nelze s dnešními moderními a výkonnými snímači v žádném případě srovnávat. Musím přiznat, že ti ne trochu ale hrozně moc závidím tvůj věk a všechny ty zážitky, které vznik každé tvé fotografie doprovází. Myslím, že pro každého kdo zavítá do tvé galerie, je to velmi příjemné vytržení z většinou opakujícího se kolotoče šedi všedních dnů... Držím palce.
Tomáš Culka
Ahoj. Já za svobodna zase spíš vymetal bary a diskotéky :). K focení jsem se dostal až se vstupem do páté dekády mého života. Výhodou tohoto koníčku je, že se dá provozovat téměř v každém věku a oblast zájmu se dá přizpůsobit i aktuální fyzické kondici. Ale je to koníček hodně časově náročný. Sám se mu nevěnuji tolik, kolik bych chtěl. Děkuji za návštěvu i obsáhlý komentář.
Miroslav Hajný
Zdravím,
prošel jsem si Váš web a chválím!!!Máte tu fůru moc bezva fotek!!!!Hlavně je cítit rukopis autora!!
Budiž světlo Hajný bez lesa:-)
Freefox
To Středohoří máš libové, tam se parádně fotí, když výjde světlo
Tomáš Culka
Moc díky. Středohoří je krásné. Není zde sice vidět ta divoká příroda jako tomu je v Česko-saském Švýcarsku, ale i tak má své kouzlo. Díky za nahlédnutí a zprávu.
Roman Hapík
Už po několikáté se sem vracím, protože ty fotky jsou prostě nádherný. Navíc fotíš v mém rajónu, tudíš pro mě velká inspirace. Sleduju Ti to tady a zkoumám, študuju... No prostě jsou to vzorové fotky!
Ať se daří!!!
Tomáš Culka
Velmi mě těší. I já mám pár ostřílených fotografů, u kterých hledám inspiraci. Jsem rád, že se fotografie líbí a že tvá návštěva není ojedinělá. Díky za návštěvy i za zanechaný vzkaz.
Jiří Komůrka
Tomáši, nedávno jsem tě objevil na FB a tak jsem zavítal i sem na tvé stránky. Super fotky, pro mne hodně inspirující...
Tomáš Culka
Ahoj Jirko. Děkuji ti za návštěvu a za povzbuzující slůvka. Jsem rád, že se mé fotografie líbí. Možná na sebe ve Středohoří někdy narazíme :)
Honza
Máš tu moc pěkný fotografie Tomáši.
Tomáš Culka
Znám několik Honzů, kteří by mohli zavítat na mé stránky, a oba mnohem ostřílenější, co se fotografií týká. Každopádně velmi děkuji za návštěvu a pochvalná slova. :)
František Boris
Nádhera, prošel jsem to zatím jen tak letem, ale už se těším až se vrátím na delší prohlídku. Už teď jsem koukal s otevřenou pusou. Je to pro mě hodně inspirující web.
Tomáš Culka
Děkuji Vám za návštěvu a za zanechaný vzkaz. Jsem rád, že se Vám moje fotografie líbí a doufám, že to tak bude i při Vašem dalším zastavení u nových fotografií.
Martin Říha
Nádherný fotky! Díky za odkaz, to je skvělej nápad založit si fotoweb, zvlášť s tak povedenými kousky! Gratuluji a přeji ať se v podzimní sezoně daří, spoustu prima úlovků a hezkých tvůrčích zážitků při jejich pořizování.
Tomáš Culka
Martine, děkuji za návštěvu a za přání. Doufám, že se brzy zase uslyšíme a já se budu moci pochlubit nějakým tím probarveným podzimním úlovkem .....
Pavel Klásek
No konečně! ;-D

Pěkný to máš, gratuluju! A budu rád, když Ti galerku budu moci pomoct zaplnit společnýma fototripama :cool:

Ať se daří a ukládám do oblíbených!
Tomáš Culka
Být u tebe v oblíbených je pro mě čest. Díky.

Jinak těším se i já na další kufrování temným lesem .... :)
Karel Štěpán
Že bych tu byl prga ?

Pěkný, nevím zda mám gratulovat Michalovi nebo tobě :-)
a jsem rád, že na webu je moje fotka :-D
Přeji hodně návštěvníků a rozhodně se budu vracet
Tomáš Culka
Jo, jsi tu prga. Gratulovat můžeš nejdříve mně (preferuji bílé víno), že jsem dostal odvahu podělit se s ostatními o ty své výtvory a hned potom Michalovi, že to má pěkný ...
Díky za návštěvu ....
Michal Vitásek
Taky preferuji bílé víno :-D
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace